ISO Certifikácia, s nami ste bližšie k novým zákazníkomZvýšte svoju konkurencieschopnosť pomocou ISO certifikátu!ISO CertifikáciaSo zavedenými systémami ISO ste dôveryhodnejší pre nových zákazníkov.
« [Späť]

Prečo my

Systémy manažérstva  - ešte stále existuje na Slovensku trend poradenských (konzultačných) spoločností, ktoré pomáhajú pri zavedení systému manažérstva vytvoriť hŕŕŕbu papierov, lebo množstvo vytvorenej dokumentácie je úmerné výške ceny.

Náš prístup je iný, praktický.

Čo požaduje norma a legislatíva je samozrejme nutnosť mať zdokumentované (normou požadované dokumentované postupy, legislatívne požiadavky), ale nevytvárame zbytočne veľa dokumentácie.  Systém má slúžiť a pomáhať firme, nie nezmyselne vypĺňať a vytvárať papiere. Je jednoduché ich na začiatku vytvoriť ale zložitejšie udržiavať a podľa nich aj pracovať.

MY chceme aby Vám systém manažérstva (kvalita, environment, bezpečnosť práce, bezpečnosť potravín a bezpečnosť informácií) priniesol niečo v praxi, pomohol v práci, nie iba visel certifikát na stene.

Máme viac ako 10 ročné skúsenosti a mnoho stálych spokojných zákazníkov. Sme profesionálni, flexibilní a táto práca nás baví. Snažíme sa zákazníkom vyjsť v ústrety vo všetkých oblastiach.

Preto my.

Okrem Slovenskej Republiky máme skúsenosti ako certifikační audítori a lektori pre akreditovaný certifikačný orgán i v Uzbekistane, Kazachstane, Ukrajine, Čiernej Hore a Dubaii.

Toto sú fotky z našich zahraničných pracovných ciest, kde od práce za 24 mesiacov k priateľstvu nebolo veľmi ďaleko...

ISO certifikácia a ISO poradenstvo od ISO CONSULT Slovakia

Potrebujete zaviesť systém manažérstva kvality ISO?
Ste tu správne ak potrebujete zaviesť systém, certifikát, zvýšiť kredit spoločnosti a dať zákazníkom dôkaz, že ste dôveryhodný partner. Získaný certifikát Vám umožní z ískať nových zákazníkov a súčasne byť v súlade s legislatívou a neplatiť pokuty. A tým dostať šancu zarobiť viac

[Viac]

ISO CONSULT Slovakia, s.r.o.
Urmince 86,
95602, Urmince

Tel.: 0907 349 943, 0915 956 487
info@isoconsult.sk